Оголошення

Шановні батьки! У четвер  14 вересня о 17.00 відбудуться загальношкільні батьківські збори. По їх завершенню будуть проведені класні батьківські збори. Прохання знайти час і відвідати збори. Деякі питання потребують колективного вирішення. Дякую за розуміння.

УВАГА! ЕКСКУРСІЯ!
7 та 8 жовтня буде організована дводенна екскурсія за маршрутом Київ-Умань.
1-й день:
-Екскурсія Києвом з відвідуванням визначних місць(Андріївський узвіз, Пейзажна алея, Майдан Незалежності, Софіївська площа і т.д.);
-Відвідування парку «Київ у мініатюрі»;
-Відвідування Музею води;
-Захоплюючі наукові екскурсії та шоу  у науково-розважальному центрі «Експериментаніум» , де демонструються закони науки та явища навколишнього світу.
Потім переїзд до Умані і ночівля у готелі.
2-й день:
Пішохідна екскурсія по загадковому  парку «Софіївка».
Вартість екскурсії (переїзд, ночівля, екскурсії) 1150 грн. Зранку 
2-го дня для бажаючих буде організовано сніданок.(За власний кошт).
Велике прохання повідомити, хто буде їхати до 8 вересня. Так як треба вирішити питання транспорту. Кошти здати до 20 вересня.


4 комментария:

 1. Вітаю ! Дякую за працю! Бажаю успіхів!))

  ОтветитьУдалить
  Ответы
  1. Дякую за увагу. Буду старатися і надалі.

   Удалить
 2. Валерія Олексіївна! Щиро вітаю Вас та маленьких першокласників з Днем Знань! Бажаю здоров"я, успіхів. Дякую за творчість, наполегливість, високу культуру!

  ОтветитьУдалить
 3. Лариса Василівна! Дякую за увагу, підтримку і довіру. Легко і просто працювати, коли поряд є такі люди. Бажаю миру, злагоди і нехай з Вами завжди будуть поруч розуміння і підтримка рідних та знайомих.

  ОтветитьУдалить